
Шкіряна обкладинка права, id паспорт, водійське посвідчення Theo (Ручна робота)
450 ₴
- В наявності
- Код: МА_001157
+380 (68) 265-44-05
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна обкладинка права, id паспорт, водійське посвідчення Theo (Ручна робота)
▪️ 2 прозорих віконця для карт (права нового зразка, техпаспорт, id-паспорт, дисконтні, банківські карти)
Можливий отшив іншого кольору шкіри з наявності
Зверніться до менеджера і вона відповість на всі ваші запитання.
Картонна коробочка з наповнювачем дерев'яною стружкою в подарунок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


