
Шкіряна обкладинка на права нового зразка, id паспорт, водійське посвідчення (Ручна робота)
450 ₴
- В наявності
- Код: Т - 66
Шкіряна обкладинка на права нового зразка , id паспорт, водійське посвідчення (Ручна робота)
ГРАВІРОВКА ЛОГО ВАШОЇ МАРКИ АВТО, МОТО В ПОДАРУНОК
Обкладинка для прав і тех.паспорт шкіряний кардхолдер - ідеальний варіант для зберігання цієї солодкої парочки! Підійде також для id-паспорта або будь-якого посвідчення / пропуску, розміром як пластикова карта.
- 1 прозоре віконце для карт (права нового зразка, техпаспорт, id-паспорт, дисконтні, банківські карти)
- 2 шкіряних кармана для карт
Можливий отшив з іншого кольору шкіри і прошивка іншим кольором ниток. (Завжди в наявності чорна, синя, коричнева). Зверніться до менеджера і вона відповість на всі Ваші запитання.
Шановні покупці, врахуйте, що наші аксесуари повністю ручної роботи. Час виготовлення 1-2 дні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 161 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Кількість вміщається карт | 2 шт. |
- Ціна: 450 ₴


