
Шкіряна обкладинка для посвідчення "Учасник бойовий Дій"
550 ₴
- В наявності
- Код: 569
+380 (68) 265-44-05
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна обкладинка для посвідчення "Учасник бойовий Дій"
Функціональна і без зайвий деталей - такою повинна бути шкіряна обкладинка для посвідчення "Учасник бойовий Дій"
▪️ обкладинка для посвідчення
▪️ розмір: в закритому вигляді 11 * 8.4 см, у відкритому вигляді 22,3 * 8.4 см
Можливий отшив іншого кольору шкіри з наявності
Зверніться до менеджера і вона відповість на всі ваші запитання.
Картонна коробочка з наповнювачем дерев'яної стружкою в подарунок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 40 г |
| Тип застежки | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



